Leden 2011

Něco jako..

24. ledna 2011 v 19:35 | Strawbe | 
...nuda 
Ano,i když mám práce nad hlavu,měla bych se učit pro "lepší pozdější pocit",připadá mi že je tu hrozná nuda. Nechci tím snad kohokoliv urazit, není to kvůli určité osobě,vlastně možná jo,ale když se děje něco mooc důležitého,jako třeba dneska,nejsem hlavní postavou děje,ale pouze "vedlejší rolí",bez které by byl příběh ho*no,ale stejně se na ni brzo zapomene.
...nespravedlnost
Tak třeba známky.. ne že propadam,ale proč jednomu dávaj šanci na opravu,a tvrdí jak se snaží dát vám lepší známku na vysvědčení(jedna dvojka mě nezabije,ale mohla jsem mít dvě) a vám házej klacky pod nohy?? Fakt nechápu!
...štěstí
No to moje se před čtrnácti lety odstěhovalo do Regenstaufu..Já nevim,ale nějak mě to tam furt táhne. Je to tam jiný,takový upravený,čistý..prostě hezký.
Nemůžu ale říct,že by tam bylo celý.. Tři čtvrtiny záhadně zmizely 1.září (škola s tím nesouvisí)
...zábava
Každopádně o ní mam postaráno. Denně jeden SCIO test, 60 skoků,učení se na okresní soutěže.. To první se tak trochu křižuje,ale vězte,že je to něco jinýho (:D)
...život
Jde pořád dál.
Zjistila jsem hodně věcí a hodně jsem si jich taky uvědomila (ty mi ale nevezmete :P)
a přes inťák jsem zjistila,že jsem abnormálně zamilovaná do malých dětí.
Jo a nikdo není dokonalý :P

Absence (nebo jak se to píše)

14. ledna 2011 v 16:39 | Strawbe | 
Dlouho jsem tu nebyla, a chci se tímto všem mým pozůstalým eSBéčkum (:D) omluvit za svou absenci, a zároveň vám oznámit (i když pochybuju že vás to zajímá) že jsem úspěšně ukončila 1.polovinu 9.ročníku se třema dvojkama na vysvědčení. Teď už jenom úspěšně napsat Scio testy a jsem za vodou:)) držte mi palce :)
                                             
                                                                                                  SCIO